מרכזי קניות בתל אביב

מוזיאונים בתל אביב
נובמבר 14, 2018

מרכזי קניות בתל אביב

אינסוף חנויות, מרכזי קניות והצעות מסחריות יש לתל אביב להציע. העיר מאגדת בתוכה את ריכוז החנוית הגדול מסוגו בגוש דן.

לא משנה לאן תחליטו ללכת, אל תשכחו שהחברה הטובה היא זאת שבסוף עושה את ההבדל. תבלו!

מרכזי קניות בתל אביב

אפשר למצוא בעיר את הכל – מרהיטים לבית ועד תכשיטים עדינים ומדויקים. בכל איזור ואיזור יש מגוון שונה של חנויות, שלהם מאפיינים דומים. ישנם חנויות מסחריות וחנויות פרטיות, קניונים ומרכזים. בקיצור, הכל.

דיזינגוף סנטר – כמו שאומרת הפרסומת, יש בו "אינסוף אפשרויות".מרכז קניות ענקי שבנוי כמו פעם. המבנה המיוחד שלו לא השתנה במשך כל שנות קיומו והוא שמר על הציביון המיוחד שלו. ה"סנטר", בשמו המוכר, מכיל בתוכו עשרות חנויות לכל מה שתרצו, וגם למה שלא. חנויות כלי נגינה, קעקועים, בגדים , תכשיטים ואפילו שמלות כלה. בסנטר גם מרכזי סקרים של החברות הגדולות ואם אתם באים לבקר ויש לכם כמה דקות פנויות, תוכלו להשתתף בסקר טעימה ולקבל מתנה. תוכלו למצוא בסנטר גם מסעדות טובות ומגוונות, בכל סגנון אוכל שתוכלו לחשוב עליו. צעירים רבים נוהגים לפקוד את הסנטר, אך גם משפחות רבות, אנשי גיל הזהב ובני נוער, את כולם תוכלו למצוא מסתובבים במסדרונות הסנטר. אפשר להכנס לחנויות, לשבת בבית קפה, לראות סרט בקולנוע בסנטר, או סתם להסתובב ולספוג את הווי המרכז בצורה הכי טובה שיש. בימי שישי יש את יריד האוכל, בוטיק המעצבים ויריד החיים הבריאים. בחופשת הקיץ מתקיים יריד "ילדים מוכרים" ומדי פעם יש הפתעות שונות אחרות כגון יריד בולים, תערוכות שונות עם מסר חברתי או מופעים שונים. חנויות גדולות, כקטנות, פועלות זו לצד זו וכל מי שמחפש משהו מסויים – דיזינגוף סנטר הוא המקום.

עזריאלי – או בשמו השני "קניון השלום". קניון השלום הוא חדש יחסית, ולמרות זאת הוא פופולרי מאוד ומצליח למגנט אליו מאות מבקרים ביום. הקניון הוא מרכזי ביותר ונמצא ליד תחנת הרכבת השלום הידועה. אינסוף חנויות מותגים, נעליים, בגדים ובתי קפה מציעים פסיפס של הנאה תל אביבית טהורה. מבנה הקניון מכיל שלוש קומות וההתמצאות בו היא נוחה. משפחות רבות, חיילים, עוברי אורח ובעצם מי לא – כולם עברו, עוברים או יעברו מתי שהוא בקניון המפורסם. בחופשות הקיץ מתקיימות במקום מכירות מיוחדות. כמו כן, אם אתם באים עם הילדים תוכלו למצוא פעילויות הרכבות, פינות יצירה למיניהן וסוג של "בייביסיטר" שיוכל לעזור לכם להעסיק את הילדים.

גן העיר – מרכז מסחרי רב שנים, שעבר כמה וכמה שינויים. גן העיר לא רחוק מעיריית תל אביב שברחוב אבן גבירול, ומציע לעוברים בו חנויות אופנה, בתי קפה, ג'ימבורי לילדים , קונדיטוריה ואפילו מועדון בגג גן העיר. בתוך גן העיר עצמו נמצאת המזרקה המפורסמת ורבת השנים שנותנת לרגע הרגשה של איטליה הקטנה.
מאוד קל להגיע לגן העיר כי הוא נמצא ממש על הרחוב והוא קרוב לתחנות התחבורה הציבורית. אפשר להעביר במקום יום כיף והוא מתאים לכולם, מילדים ועד מבוגרים.

קניון רמת אביב – שיא האופנה, הסטייל, היוקרה והשיק של תל אביב באים לידי שיא בקניון זה, שנמצא בצפון תל אביב, בשכונת רמת אביב. חנויות מעצבים, מסעדות רבות, תכשיטים – הכל נמצא במקום אחד. חנויות רבות ממותגות ומציעות אופנה לצעירים וצעירות ומושכות אותם בהמוניהם. אם תרצו להתחדש ולהשוויץ במשקפי ג'וצי חדשים או בשם נחשב אחר, קניון רמת אביב זה המקום. רב הקהל הוא מקומי, כי הוא הנוח ביותר לגרים בצפון תל אביב, אך כולם מכירים את הקניון הזה, אין ספק.

מתחם שרונה – מרכז בילוי וקניות

קניון TLV  קניון חדש של כל המותגים הנוצצים- נמצא בסמוך למתחם שרונה

Comments are closed.